Onze Teams

Afdeling
Locatie

Sven
Potvin

Director

Mijn eerste stappen in het bedrijfsleven zette ik in de consulting wereld bij Deloitte. Dankzij mijn opleiding TEW aan de universiteit van Antwerpe...

sven.potvin@quares.be

Kathy
Van Herbruggen

Office Manager

Location icon Antwerpen

Al jaren versterk ik het kantoor in Antwerpen als office manager. Je hebt maar één kans om een eerste indruk te maken, daarom doe ik mijn werk alti...

kathy.van.herbruggen@quares.be

Toon
Verbeke

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas

Ik heb een Bachelor in Vastgoed en ben actief als vastgoedmakelaar in de regio Waasland. Vanaf dag 1 heb ik mij volledig hierop toegelegd en is de...

toon.verbeke@quares.be

Bart
Croonenborghs

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Woonachtig in Aartselaar. Van jongsaf was ik gepassioneerd door de specifieke kenmerken van residentieel vastgoed. De unieke ligging, hoogwaardige...

bart.croonenborghs@quares.be

Dennis
De Bell

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Van de verkoop en beheer van investeringsappartementen tot het bijstaan van promotoren voor nieuwbouwprojecten. Momenteel werk ik bij Quares op het...

dennis.de.bell@quares.be

Jonas
Dhooghe

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas

Na een aantal jaar vakantiewerk in de bouwsector volgde een opleiding vastgoed aan de hogeschool. Ik deed enkele jaren ervaring op in Gent en werk...

jonas.dhooghe@quares.be

Karen
Buyens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Na jaren ervaring ondertussen een vaste waarde bij Quares. Ik ben verantwoordelijk voor de aankoop en verkoop van bestaand vastgoed in onze mooie '...

karen.buyens@quares.be

Laura
Van Espen

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Aangezien ik altijd gepassioneerd ben geweest door vastgoed, was de opleiding vastgoedmakelaardij een logische keuze. Vastgoedmakelaar zijn, is voo...

laura.van.espen@quares.be

Sam
Van Den Broeck

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas

Ik ben afgestudeerd in de richting vastgoed – makelaardij op de Hogeschool Gent en ben sinds dan actief als vastgoedmakelaar bij Quares. Mijn passi...

sam.van.den.broeck@quares.be

Pieter
De Caluwe

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel in...

pieter.de.caluwe@quares.be

Joelle
Daelman

Legal Counsel

Location icon Sint-Niklaas

Na mijn studie Rechten aan de Universiteit Antwerpen startte ik als advocate aan de balie te Antwerpen. Gedurende de jaren groeide mijn interesse v...

joelle.daelman@quares.be

Sanne
Ribbens

Legal Counsel

Location icon Mechelen

Na het afronden van mijn studies rechten heb ik de kans gehad om een tijdelijke functie bij Quares Student Housing (divisie Investment) in te vulle...

sanne.ribbens@quares.be

Nathalie
Luyts

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Sinds het begin van mijn carrière wil ik een verschil maken in het vastgoed. Luisteren en meedenken met de klant, daar ga ik voor. Met veel aandach...

nathalie.luyts@quares.be

Floris
Simoens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Sinds enkele jaren versterk ik het kantoor in Antwerpen. Ik richt mij zowel op de verkoop van bestaand residentieel vastgoed als op de verkoop van...

floris.simoens@quares.be

Philip
Segers

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagrui...

philip.segers@quares.be

Isabel
Costa

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Na mijn studies Rechtspraktijk ben ik gestart bij Quares. Door mijn afstudeerstage heb ik de microbe van het vastgoed goed te pakken. Momenteel ben...

isabel.costa@quares.be

Elise
Denissen

Letting Coordinator

Location icon Antwerpen

Ik ben verantwoordelijk voor het vinden van de juiste kandidaat huurder voor uw pand. Ook ga ik elke dag actief op zoek naar de beste woningen voor...

wonen@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.