Antwerpen
Leopold de Waelplaats 8
2000 Antwerpen

Telefoon: 03 294 50 57

openingsuren

Maandag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Dinsdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Woensdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Donderdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Vrijdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Zaterdag
Enkel op afspraak
Overzicht kantoren

Routebeschrijving

Ons team in Antwerpen

Herman
Du Bois

Partner

Location icon Antwerpen

Herman is partner van Quares en bestuurder bij Qrf City Retail. Daarnaast is hij lid van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en heeft...

herman.du.bois@quares.be

Anneleen
Desmyter

Partner

Location icon Antwerpen

Vandaag is Anneleen partner bij Quares en CEO van het beursgenoteerd bedrijf Qrf City Retail. Daarnaast is ze bestuurder bij de Thomas More hogesch...

anneleen.desmyter@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Location icon Antwerpen

Freddy is partner bij Quares, bestuurder bij Qrf City Retail en CEO van Jade Synergies. 

Freddy Hoorens is de laatste jaren frequent gastsp...

freddy.hoorens@quares.be

Siham
Rahmuni

Finance & HR Director

Location icon Antwerpen

Siham is Finance & HR Director van de Quares groep. Zij is sinds 2010 werkzaam bij Quares en ondersteunt de raad van bestuur bij de te nemen be...

siham.rahmuni@quares.be

Matthias
Roelandts

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Ik startte mijn carrière in sales alvorens de overstap naar vastgoed te maken. Na enkele jaren ervaring in een Antwerps kantoor verstevig ik...

matthias.roelandts@quares.be

Pieter
De Caluwe

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel in...

pieter.de.caluwe@quares.be

Saïd
Benassar

Legal Counsel

Location icon Antwerpen

Na mijn studies waarin ik me specialiseerde in publiek- en bestuursrecht heb ik veelal gewerkt als juridisch en beleidsadviseur bij verschillende o...

said.benassar@quares.be

Floris
Simoens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Sinds enkele jaren versterk ik het kantoor in Antwerpen. Ik richt mij zowel op de verkoop van bestaand residentieel vastgoed als op de verkoop van...

floris.simoens@quares.be

Philip
Segers

Sales Consultant

Location icon Antwerpen

Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagrui...

philip.segers@quares.be

Ilke
Saels

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
ilke.saels@quares.be

Ashraf
Sahli

Marketing Assistant & Office Manager

Location icon Antwerpen
ashraf.sahli@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.