Antwerpen
Leopold de Waelplaats 8
2000 Antwerpen

Telefoon: 03 294 50 57

openingsuren

Maandag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Dinsdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Woensdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Donderdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Vrijdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Zaterdag
Enkel op afspraak
Overzicht kantoren

Routebeschrijving

Ons team in Antwerpen

Sven
Potvin

Director

Mijn eerste stappen in het bedrijfsleven zette ik in de consulting wereld bij Deloitte. Dankzij mijn opleiding TEW aan de universiteit van Antwerpe...

sven.potvin@quares.be

Lize
Debeuckelaer

Office Manager

Location icon Antwerpen

Als office manager in het kantoor in Antwerpen probeer ik iedereen te ontvangen zoals ik zelf graag ontvangen word: met een brede glimlach. Verder...

lize.debeuckelaer@quares.be

Karen
Buyens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Na jaren ervaring ondertussen een vaste waarde bij Quares. Ik ben verantwoordelijk voor de aankoop en verkoop van bestaand vastgoed in onze mooie '...

karen.buyens@quares.be

Pieter
De Caluwe

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel in...

pieter.de.caluwe@quares.be

Floris
Simoens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Sinds enkele jaren versterk ik het kantoor in Antwerpen. Ik richt mij zowel op de verkoop van bestaand residentieel vastgoed als op de verkoop van...

floris.simoens@quares.be

Philip
Segers

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen

Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagrui...

philip.segers@quares.be

Elise
Denissen

Letting Coordinator

Location icon Antwerpen

Ik ben verantwoordelijk voor het vinden van de juiste kandidaat huurder voor uw pand. Ook ga ik elke dag actief op zoek naar de beste woningen voor...

wonen@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.