Mechelen
Korenmarkt 8
2800 Mechelen

Telefoon: 015 33 19 19

openingsuren

Maandag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Dinsdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Woensdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Donderdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Vrijdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Zaterdag
Enkel op afspraak.
Overzicht kantoren

Routebeschrijving

Ons team in Mechelen

Sven
Potvin

Director

Mijn eerste stappen in het bedrijfsleven zette ik in de consulting wereld bij Deloitte. Dankzij mijn opleiding TEW aan de universiteit van Antwerpe...

sven.potvin@quares.be

Bart
Croonenborghs

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Woonachtig in Aartselaar. Van jongsaf was ik gepassioneerd door de specifieke kenmerken van residentieel vastgoed. De unieke ligging, hoogwaardige...

bart.croonenborghs@quares.be

Gijs
Bergmans

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Tijdens mijn studies financiën en verzekeringen werd het snel duidelijk dat vastgoed mijn passie is. Vandaar dat ik na mijn 2de jaar vastgoed als m...

gijs.bergmans@quares.be

Dennis
De Bell

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Van de verkoop en beheer van investeringsappartementen tot het bijstaan van promotoren voor nieuwbouwprojecten. Momenteel werk ik bij Quares op het...

dennis.de.bell@quares.be

Laura
Van Espen

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen

Aangezien ik altijd gepassioneerd ben geweest door vastgoed, was de opleiding vastgoedmakelaardij een logische keuze. Vastgoedmakelaar zijn, is voo...

laura.van.espen@quares.be

Sanne
Ribbens

Legal Counsel

Location icon Mechelen

Na het afronden van mijn studies rechten heb ik de kans gehad om een tijdelijke functie bij Quares Student Housing (divisie Investment) in te vulle...

sanne.ribbens@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.