Onze teams, uw partners

Afdeling
Locatie

Sven
Potvin

Director

Mijn eerste stappen in het bedrijfsleven zette ik in de consulting wereld bij Deloitte. Dankzij mijn opleiding TEW aan de universiteit van Antwerpen e...
sven.potvin@quares.be

Toon
Verbeke

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Ik heb een Bachelor in Vastgoed en ben actief als vastgoedmakelaar in de regio Waasland. Vanaf dag 1 heb ik mij volledig hierop toegelegd en is de lie...
toon.verbeke@quares.be

Bart
Croonenborghs

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Woonachtig in Aartselaar. Van jongsaf was ik gepassioneerd door de specifieke kenmerken van residentieel vastgoed. De unieke ligging, hoogwaardige afw...
bart.croonenborghs@quares.be

Lize
Debeuckelaer

Office Manager

Location icon Antwerpen
Als office manager in het kantoor in Antwerpen probeer ik iedereen te ontvangen zoals ik zelf graag ontvangen word: met een brede glimlach. Verder pro...
lize.debeuckelaer@quares.be

Gijs
Bergmans

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Tijdens mijn studies financiën en verzekeringen werd het snel duidelijk dat vastgoed mijn passie is. Vandaar dat ik na mijn 2de jaar vastgoed als majo...
gijs.bergmans@quares.be

Dennis
De Bell

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Van de verkoop en beheer van investeringsappartementen tot het bijstaan van promotoren voor nieuwbouwprojecten. Momenteel werk ik bij Quares op het ka...
dennis.de.bell@quares.be

Jonas
Dhooghe

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Na een aantal jaar vakantiewerk in de bouwsector volgde een opleiding vastgoed aan de hogeschool. Ik deed enkele jaren ervaring op in Gent en werk nu...
jonas.dhooghe@quares.be

Karen
Buyens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na jaren ervaring ondertussen een vaste waarde bij Quares. Ik ben verantwoordelijk voor de aankoop en verkoop van bestaand vastgoed in onze mooie 'koe...
karen.buyens@quares.be

Laura
Van Espen

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Aangezien ik altijd gepassioneerd ben geweest door vastgoed, was de opleiding vastgoedmakelaardij een logische keuze. Vastgoedmakelaar zijn, is voor m...
laura.van.espen@quares.be

Sam
Van Den Broeck

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Ik ben afgestudeerd in de richting vastgoed – makelaardij op de Hogeschool Gent en ben sinds dan actief als vastgoedmakelaar bij Quares. Mijn passie v...
sam.van.den.broeck@quares.be

Pieter
De Caluwe

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel inlev...
pieter.de.caluwe@quares.be

Joelle
Daelman

Legal Counsel

Location icon Sint-Niklaas
Na mijn studie Rechten aan de Universiteit Antwerpen startte ik als advocate aan de balie te Antwerpen. Gedurende de jaren groeide mijn interesse voor...
joelle.daelman@quares.be

Sanne
Ribbens

Legal Counsel

Location icon Mechelen
Na het afronden van mijn studies rechten heb ik de kans gehad om een tijdelijke functie bij Quares Student Housing (divisie Investment) in te vullen....
sanne.ribbens@quares.be

Floris
Simoens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Sinds enkele jaren versterk ik het kantoor in Antwerpen. Ik richt mij zowel op de verkoop van bestaand residentieel vastgoed als op de verkoop van nie...
floris.simoens@quares.be

Philip
Segers

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagruimte...
philip.segers@quares.be

Elise
Denissen

Letting Coordinator

Location icon Antwerpen
Ik ben verantwoordelijk voor het vinden van de juiste kandidaat huurder voor uw pand. Ook ga ik elke dag actief op zoek naar de beste woningen voor u...
wonen@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.