Onze teams, uw partners

Afdeling
Locatie

Herman
Du Bois

Partner

Location icon Antwerpen
Herman is partner van Quares en bestuurder bij Qrf City Retail. Daarnaast is hij lid van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en heeft de...
herman.du.bois@quares.be

Anneleen
Desmyter

Partner

Location icon Antwerpen
Vandaag is Anneleen partner bij Quares en CEO van het beursgenoteerd bedrijf Qrf City Retail. Daarnaast is ze bestuurder bij de Thomas More hogeschool...
anneleen.desmyter@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Location icon Antwerpen
Freddy is partner bij Quares, bestuurder bij Qrf City Retail en CEO van Jade Synergies.  Freddy Hoorens is de laatste jaren frequent gastspreker voor...
freddy.hoorens@quares.be

Siham
Rahmuni

Finance & HR Director

Location icon Antwerpen
Siham is Finance & HR Director van de Quares groep. Zij is sinds 2010 werkzaam bij Quares en ondersteunt de raad van bestuur bij de te nemen besli...
siham.rahmuni@quares.be

Toon
Verbeke

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Ik heb een Bachelor in Vastgoed en ben actief als vastgoedmakelaar in de regio Waasland. Vanaf dag 1 heb ik mij volledig hierop toegelegd en is de lie...
toon.verbeke@quares.be

Matthias
Roelandts

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Ik startte mijn carrière in sales alvorens de overstap naar vastgoed te maken. Na enkele jaren ervaring in een Antwerps kantoor verstevig ik nu...
matthias.roelandts@quares.be

Gijs
Bergmans

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Tijdens mijn studies financiën en verzekeringen werd het snel duidelijk dat vastgoed mijn passie is. Vandaar dat ik na mijn 2de jaar vastgoed als...
gijs.bergmans@quares.be

Jonas
Dhooghe

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Na een aantal jaar vakantiewerk in de bouwsector volgde een opleiding vastgoed aan de hogeschool. Ik deed enkele jaren ervaring op in Gent en werk nu...
jonas.dhooghe@quares.be

Laura
Van Espen

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Aangezien ik altijd gepassioneerd ben geweest door vastgoed, was de opleiding vastgoedmakelaardij een logische keuze. Vastgoedmakelaar zijn, is voor m...
laura.van.espen@quares.be

Pieter
De Caluwe

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel inlev...
pieter.de.caluwe@quares.be

Saïd
Benassar

Legal Counsel

Location icon Antwerpen
Na mijn studies waarin ik me specialiseerde in publiek- en bestuursrecht heb ik veelal gewerkt als juridisch en beleidsadviseur bij verschillende over...
said.benassar@quares.be

Floris
Simoens

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Sinds enkele jaren versterk ik het kantoor in Antwerpen. Ik richt mij zowel op de verkoop van bestaand residentieel vastgoed als op de verkoop van nie...
floris.simoens@quares.be

Philip
Segers

Sales Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagruimte...
philip.segers@quares.be

Ilke
Saels

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
ilke.saels@quares.be

Ashraf
Sahli

Marketing Assistant & Office Manager

Location icon Antwerpen
ashraf.sahli@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.