Onze teams, uw partners

Afdeling
Locatie

Herman
Du Bois

Partner

Location icon Antwerpen
Herman is partner van Quares en bestuurder bij Qrf City Retail. Daarnaast is hij lid van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en heeft de...
herman.du.bois@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Location icon Antwerpen
Freddy is partner bij Quares, bestuurder bij Qrf City Retail en CEO van Jade Synergies.  Freddy Hoorens is de laatste jaren frequent gastspreker voor...
freddy.hoorens@quares.be

Siham
Rahmuni

CEO

Location icon Antwerpen
Siham is CEO van de Quares groep.  Zij behaalde een Bachelor Accountancy & Taxation aan de Karel de Grote-Hogeschool en in 2017 een B...
siham.rahmuni@quares.be

Floris
Simoens

Head of Agency

Location icon Antwerpen
Floris werkt sinds 2015 bij Quares. Na zijn studies Financiën en Verzekeringen begon hij bij Quares aan zijn BIV-stage. "Quares biedt da...
floris.simoens@quares.be

Pieter
De Caluwe

Head of New Projects

Location icon Antwerpen
Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel inlev...
pieter.de.caluwe@quares.be

Ashraf
Sahli

Marketing

Location icon Antwerpen
Volgend op een opleiding Industriële Wetenschappen en Technologie - Vastgoed Makelaardij ging ik aan de slag bij één van...
ashraf.sahli@quares.be

Gijs
Bergmans

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Tijdens mijn studies financiën en verzekeringen werd het snel duidelijk dat vastgoed mijn passie is. Vandaar dat ik na mijn 2de jaar vastgoed als...
gijs.bergmans@quares.be

Jonas
Dhooghe

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Na een aantal jaar vakantiewerk in de bouwsector volgde een opleiding vastgoed aan de hogeschool. Ik deed enkele jaren ervaring op in Gent en werk nu...
jonas.dhooghe@quares.be

Toon
Verbeke

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Ik heb een Bachelor in Vastgoed en ben actief als vastgoedmakelaar in de regio Waasland. Vanaf dag 1 heb ik mij volledig hierop toegelegd en is de lie...
toon.verbeke@quares.be

Matthias
Roelandts

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Ik startte mijn carrière in sales alvorens de overstap naar vastgoed te maken. Na enkele jaren ervaring in een Antwerps kantoor verstevig ik nu...
matthias.roelandts@quares.be

Laura
Van Espen

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Aangezien ik altijd gepassioneerd ben geweest door vastgoed, was de opleiding vastgoedmakelaardij een logische keuze. Vastgoedmakelaar zijn, is voor m...
laura.van.espen@quares.be

Saïd
Benassar

Legal Counsel

Location icon Antwerpen
Na mijn studies waarin ik me specialiseerde in publiek- en bestuursrecht heb ik veelal gewerkt als juridisch en beleidsadviseur bij verschillende over...
said.benassar@quares.be

Erik
Akbas

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Niets geeft mij meer de voldoening dan de tevredenheid van mijn klanten! Door deze gedrevenheid in combinatie met mijn studie vastgoed, kan ik elke da...
erik.akbas@quares.be

Philip
Segers

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagruimte...
philip.segers@quares.be

Ilke
Saels

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na jarenlang als student mijn werk in de horeca met passie te hebben gedaan, was ik op zoek naar een nieuwe uitdaging. Na de opleiding vastgoed op de...
ilke.saels@quares.be

Lennox
Leemans

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
lennox.leemans@quares.be

Eva
van der Lugt

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na vier fantastische jaren werkzaam te zijn geweest als Register Makelaar en Taxateur op de hectische en uitdagende vastgoedmarkt van Rotterdam ben ik...
eva.van.der.lugt@quares.be

Ingrid
Braem

Real Estate Consultant & Office Manager

Location icon Mechelen
ingrid.braem@quares.be

Tine
De Cock

Office Manager

Location icon Antwerpen
Als office manager in Antwerpen ben ik uw eerste aanspreekpunt als u een bezoek brengt aan het kantoor of telefonisch contact opneemt....
tine.de.cock@quares.be

Mounia
Benali

Stagiaire

Location icon Sint-Niklaas
Als laatstejaars studente vastgoed aan de AP-Hogeschool Antwerpen heb ik de kans gekregen om als jobstudent en stagiaire aan de slag te gaan bij d&eac...
mounia.benali@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.